Oceniamy reklamy banków

Kto z nas nie irytował się na widok kolejny raz powtarzanej w telewizji dennej reklamy banku? Ale zapewne sa również wśród nas tacy, którzy nie mogą sie doczekać powtórki spotu swojej ulubionej “reklamówki”. Z myśl ą o tych pierwszych i drugich powstał niniejszy dział :)

Na pierwszy rzut “idzie” najnowsza reklama “Max pożyczki” PKO BP. Co o niej sądzicie? Wg mnie budzi bardzo pozytywne skojarzenia, muzyczka zostaje w pamięci i przy kolejnych odsłonach reklamy jest bardzo charakterystyczna. Trochę tylko mało pamiętliwe jest to, że jest to pożyczka…
http://www.youtube.com/watch?v=PjXX1wtPgCU (zresztą oceńcie sami)

Dodaj do:
  • Technorati
  • Gwar
  • Wykop

4 Komentarzy

Młody Helwet  na Luty 9th, 2009

Zdecydowanie Krzysztof Ibisz reklamujący Invest Bank – panie Krzyśku trochę pokory i chyba jest Pan na tyle majętnym czlowiekiem, że nie musi się Pan imać takich “fuszek”…?

wojcur  na Luty 11th, 2009

hmm co do pozytywnego aspektu udziału Pana Marka w reklamach ING to nie mogę się zgodzić w 100%. Owszem reklamy są pomysłowe i przyciągają mocno uwagę, ale ostatnio czytałem wyniki badań rynku reklamy i okazało się, że na pytanie co ludzie zapamiętują w reklamach ING padały odpowiedzi:
1) Marka Kondrata
2) “tego aktora”
3) konkretny produkt reklamowany

Nawet istnieje taka potoczna opinia, że na pytanie w którym banku masz konto klienci ING odpowiadają w “tym od Kondrata” :)

Młody Helwet  na Luty 12th, 2009

Bardzo ciekawe informacje – prosimy o więcej!

Młody Helwet  na Luty 27th, 2009

czy ktoś z czytelników dysponuje wersją elektroniczną reklam Invest Banku z udziałem p. Krzysztofa Ibisza? Mojego faworyta ;)

Napisz komentarz