Archiwum dla Wrzesień, 2012

Prezenty od BNP Paribas: tani kredyt samochodowy i bon 300 zł na paliwo

Sezon na promocje w salonach samochodowych czas zacząć. Kredyty na samochód również zostały odświeżone. Jeśli jesteś drogi czytelniku na etapie np. wymiany auta na nowe, polecam dokładniej sprawdzić najnowszą propozycję kredytową BNP Paribas Banku Polska.

BNP Paribas Bank Polska jest jednym z kilku zaledwie banków na rynku oferujących kredyty samochodowe. Tym bardziej warto przyjrzeć się jego najnowszej ofercie tego produktu. Sprawdźmy zatem na jakie korzyści mogą liczyć klienci zainteresowani najnowszą propozycją kredytu samochodowego w BNP Paribas Bank Polska? Na jakie inne atrakcyjne parametry oferty poza niskim oprocentowaniem, wysoką dostępną kwotą oraz długim okresem spłaty możemy liczyć?

Więcej przeczytasz w: Tani kredyt gotówkowy i bon 300 zł na paliwo w prezencie od BNP Paribas Bank Polska – pod lupą

Kredyt hipoteczny z marżą 0% w Getin Banku

Getin Bank lubi zaskakiwać. Po bardzo udanej ofercie kredytu gotówkowego “Spłatka” czas na kredyt hipoteczny. Promocyjne warunki są bardzo ciekawe: między innymi osoba, która zdecyduje się skorzystać z nowej oferty, nie zapłaci prowizji w pierwszym roku kredytowania! Jeśli chodzi o oprocentowanie to (również w pierwszym roku) będzie się składać tylko z rynkowej stawki referencyjnej (czyli WIBOR 3M).

Zbliża się jesień, a wraz z nią sezon na promocyjne oferty kredytów mieszkaniowych. Jednym z pierwszych banków, które wprowadziły na rynek kredyty udzielane na promocyjnych warunkach jest Getin Bank. Jego klienci mogą aktualnie liczyć na otrzymanie kredytu hipotecznego na atrakcyjnych warunkach: bez prowizji za udzielenie i bez marży w pierwszym roku kredytowania. Sprawdźmy, na jakie jeszcze korzyści mogą liczyć osoby skorzystają z oferty kredytu hipotecznego udostępnianego przez Getin Bank. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami oferty.

Więcej przeczytasz w: Kredyt hipoteczny z marżą 0% w Getin Banku – pod lupą

Nowa odsłona Pierwszej Lokaty Meritum Banku

W Meritum Banku zmiany i to całkiem ciekawe. Dotyczą Pierwszej Lokaty. Chodzi o oprocentowanie – następuje konkretna zmiana na plus. Teraz dla kwot od 500 zł do 500 tys. zł wynosi aż 6,75 proc. w skali roku. Brzmi pięknie ale.. żeby skorzystać z tak atrakcyjnego oprocentowania trzeba mieć konto osobiste w Meritum Banku. Mimo wszystko, patrząc na konkurencyjne lokaty 3-miesięczne, Pierwsza Lokata prezentuje się bardzo dobrze. Zmiany zostały wprowadzone ponieważ chcieli tego klienci, Meritum Bank przeprowadził szczegółowe badania od stycznia do sierpnia br. Wystarczy 500 zł by założyć lokatę. Warto lepiej poznać szczegóły “odmienionej” propozycji.

Więcej przeczytasz w: Pierwsza Lokata Meritum Banku w nowej odsłonie