Archiwum dla Sierpień, 2012

Bank Millennium i jego Drogocenny Duet

Nowość w ofercie depozytowej Banku Millennium. “Drogocenny Duet to wysoko oprocentowana Lokata Promocyjna + Lokata Inwestycyjna feniks. Propozycja charakteryzuje się bezpiecznym inwestowaniem oraz wysokim zyskiem.Drogocenny Duet to wyjątkowe połączenie półrocznej Lokaty Promocyjnej (6,5% w skali roku) i Lokaty Inwestycyjnej umożliwiającej ponadprzeciętny zysk. Tego typu kombinacja lokat cieszy się wśród naszych klientów dużą popularnością. Magnesem jest stuprocentowa gwarancja kapitału i szansa na atrakcyjną stopę zwrotu.

Więcej przeczytasz w: Drogocenny Duet w Millennium Bank

Ekolokata – zarabiając, pomagasz

Brawo za pomysł! Niech inne banki uczą się od BOŚa jak tworzyć kreatywne kampanie reklamowe. Oferta skierowana jest zarówno do obecnych Klientów BOŚ (warunkiem jest zdeponowanie nowych środków, tzn. takich, które nie zostały zaksięgowane na rachunkach Banku przed dniem 9 sierpnia 2012 roku), jak i do wszystkich nowych Klientów. Wygląda na całkiem ciekawą inicjatywę mającą na celu pomoc zagrożonym gatunkom zwierząt. 2 złote – tyle bank przeznacza od każdej lokaty na zwierzę, które zwycięży w rankingu prowadzonym na stronie głównej banku. To naprawdę szczytny cel. Można zarobić i pomagać zwierzakom, myślę, że lokaty będą cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Więcej przeczytasz w: Elokata – zarabiając pomagasz uratować zagrożone gatunki zwierząt

Deutsche Bank i jego rozszerzony Pakiet Hipoteczny

Co powiecie na to, żeby połączyć produkty bankowe i uzyskać bardziej atrakcyjne warunki? Deutsche Bank wystartował właśnie z taką propozycją. Osoby, które decydują się na na kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny bądź pożyczkę hipoteczną mają możliwość połączyć te produkty z kredytem gotówkowym, kartą kredytową albo z limitem w koncie osobistym. Mowa o rozszerzonym Pakiecie Hipotecznym. Dla kogo jest ta propozycja? Przede wszystkim dla osób, które potrzebują dodatkowych pieniędzy np. na remont nowego mieszkania. Kredyt gotówkowy w tej usłudze to wydłużony okres spłaty, nawet do 7 lat i promocyjne oprocentowanie od 8,99%. Jakie korzyści czekają na nas przy wyborze karty kredytowej bądź limitu ? Warto poznać szczegóły.

Więcej przeczytasz w: Szerszy Pakiet Hipoteczny w Deutsche Banku

Dostęp do lokat i promocji przez smartfona

Technika idzie naprzód, nowe telefony komórkowe z dotykowym wyświetlaczem, zwane smartfonami to już standard. Standardem też powinna być obsługa bankowości elektronicznej w wersji mobilnej. Pod tym względem nie mamy na co narzekać, banki idą z duchem czasu, tworzą i aktualizują wersje swoich mobilnych odsłon, ulepszają i optymalizują tak, by każdy posiadacz smartfona, niezależnie od systemu operacyjnego, mógł wykonać te same czynności i skorzystać z coraz większej palety usług. Właśnie a propos nowych funkcjonalności, Bank Millennium wprowadza nowe udogodnienie dla swoich “mobilnych” klientów. Teraz z poziomu telefonu będą mogli zakładać i obsługiwać lokaty oraz korzystać z atrakcyjnych promocji depozytów czyli tzw. “Happy Hours” (ogłaszane są raz w tygodniu i widzimy je na wyświetlaczach smartfonów).

Więcej przeczytasz w: Lokaty i promocje z poziomu smartfona