Archiwum dla Lipiec, 2012

BGŻOptima z nowym produktem oszczędnościowym

Tym razem przypomina o sobie BGŻOptima. Znani przede wszystkim jako spece od oszczędzania przygotowali nowy produkt, oczywiście oszczędnościowy. Kryje się pod oryginalną nazwą “Lokata Elastyczna”.

Elastyczna czyli jaka? „Lokata Elastyczna 6%” odpowiada na konkretne, aktualne oczekiwania klientów. Z jednej strony gwarantuje bezpieczeństwo zainwestowanych środków i atrakcyjne oprocentowanie, chroniące je przed inflacją, a także ewentualnym spadkiem oprocentowania depozytów na rynku, w sytuacji, gdy Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje o obniżce stóp procentowych już we wrześniu lub październiku. – mówi Piotr Grzybczak, Dyrektor ZarządzającyBGŻOptima. - Z drugiej strony, zapewnia klientowi elastyczność i łatwy dostęp do pieniędzy przed upływem terminu lokaty, bez utraty całości wypracowanych odsetek, co nie jest obecnie powszechną praktyką na rynku. Warto poznać poznać dokładnie, jakie korzyści przynosi nowa propozycja BGŻOptimy.

Więcej przeczytasz w: Nowy produkt oszczędnościowy w BGŻOptima

Nowa promocja w Banku BPH – wygraj podróż na nasze konto

Wreszcie ktoś wpadł na pomysł do głowy i w zalewie podobnych do siebie promocji bankowych, mamy do czynienia z konkursem, gdzie do wygrania są bony podróżne! Bo przecież mamy wakacje, brawo! Chodzi o Bank BPH i klientów Kapitalnego lub Maksymalnego konta – to oni mogą wziąć udział w konkursie. Bony mają wartość 500 zł i 700 zł więc warto uczestniczyć w zabawie zwłaszcza, że konkursowe zadania są stosunkowo łatwe i nie przekraczają naszych zwykłych czynności jakie wykonujemy na koncie bankowym co miesiąc. Nowi jak i dotychczasowi klienci a także zainteresowani Kapitalnym lub Maksymalnym kontem w Banku BPH – sprawdźcie co dokładnie musicie zrobić aby wygrać bon!

Więcej przeczytasz w: Nowa promocja w Banku BPH – wygraj podróż na nasze konto

PKO Bank Polski rusza z wakacyjną ofertą

Podczas wakacji mamy do czynienia z wieloma atrakcyjnymi ofertami, również banków. PKO Bank Polski nie zostaje w tyle i też ma się czym pochwalić – przede wszystkim skupił się na promocji produktów kredytowych. W dużym skrócie, oferuje: obniżoną o połowę opłatę za kartę kredytową, atrakcyjny pakiet Ubezpieczenia podróżne, promocję kredytu hipotecznego WŁASNY KĄT, nowe udogodnienia dla posiadaczy kart kredytowych czyli zmiana numeru PIN telefonicznie a także możliwość płacenia za zakupy w sieci każdą wydaną kartą debetową. Dużo? Wydaje mi się że tak. PKO BP naprawdę się postarał a to jeszcze nie koniec, warto więc sprawdzić co dokładnie możemy znaleźć w wielkiej wakacyjnej promocji PKO BP

Więcej przeczytasz w: PKO Bank Polski z nową, wakacyjną ofertą

Kredyt na wakacje w eurobanku

Pewnie widzieliście najnowszą kampanię eurobanku z Piotrem Adamczykiem? To kolejna próba zadbania o wizerunek przy pomocy znanego i lubianego (takie jest założenie) aktora. Szymon Majewski, Marek Konrad, Piotr Fronczewski, Edyta Górniak i Piotr Adamczyk. Czy kampania odniesie sukces? Podobno, umowa podpisana została na rok, a celebryta zarobił na niej 750 tys złotych! Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy pieniądze na umowy celebrytów bank przeznacza na podniesienie odsetek. Czy to nie byłoby dobre rozwiązanie? Czy metodą pantoflową nie przyciągnęłoby więcej klientów? Czas pokaże, czy twarz Piotra Adamczyka znacząco wpłynie na wizerunek i popularność eurobanku. Jeśli mówimy o kampanii, warto przyjrzeć się co na tę wyjątkową chwilę eurobank oferuje. Na pewno jest to coś atrakcyjnego. Oferta dotyczy kredytu gotówkowego i jej hasło brzmi: “Sprawdzony kredyt gotówkowy z niską ratą”. Czy rata rzeczywiście jest niska? Czy są jakieś dodatkowe warunki by reklamowy uśmiech Piotra Adamczyka również i nam się udzielił? Warto sprawdzić tę “głośną” propozycję.

Więcej przeczytasz w: Sprawdzony sposób na udane wakacje – kredyt w eurobanku – pod lupą

Lokata 6,6 proc. na 3 miesiące w Meritum Banku

Ci którzy szukają dobrze oprocentowanej lokaty powinni zainteresować się nową ofertą Meritum Banku. 3-miesięczna lokata o stałym oprocentowaniu w wysokości 6,6 proc. w skali roku. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy którzy od 2 do 6 lipca br. włącznie złożą wniosek o założenie depozytu.

Każdy znajdzie dla siebie sposób aby założyć lokatę, bo jest ich kilka: lokatę można założyć przez stronę www.meritumBank.pl (bez konieczności zakładania konta), system bankowości elektronicznej, a także w placówkach Meritum Banku. Kapitalizacja odsetek nastąpi na koniec okresu trwania lokaty. Sprawdźcie i oceńcie czy to oferta dla was..

Więcej przeczytasz w: 3 – miesięczna lokata z oprocentowaniem 6,6 proc. w Meritum Banku

Czy ten ninja jest naprawdę taki groźny?

Alior Sync czyli wielka rewolucja, w świecie bankowości.. a może reklamowy blef? Patrząc po ilości komentarzy/uwag na ich fanpage’u z pewnością “Ninja” jest niedopracowany. Alior Sync już rozpoczął proces wdrażania poprawek, dokładnie analizując opinie użytkowników. To się ceni, ponieważ mało który bank, tak szybko reaguje na to, czego oczekują klienci. Istnieje 3 tygodnie i już wprowadza zmiany i aktualizuje swoje produkty. W innych bankach często taki proces trwa kilka lat! Syncowi bardzo zależy na satysfakcji klientów, ponieważ na starcie pozyskał ich bardzo dużo (spójrzcie na ilość “lajków” w porównaniu do innych banków). Warto przyjrzeć się bliżej, skąd wzięła się popularność nowego banku i co dokładnie oferuje. Poniżej w linku dokładna analiza konta osobistego “nowej generacji”.

Link: Alior Sync, czyli ninja atakuje