Archiwum dla Czerwiec, 2012

Karta kredytowa tylko “dla wybranych” w BNP Paribas

Jaką kartę mam na myśli? Najlepszą. Jedną z najbardziej pożądanych i prestiżowych kart na świecie. Sam nie widziałem jej na oczy, ponieważ musiałbym mieć aktywa wynoszące ponad 600 tysięcy zł. Mowa o MasterCard World Signia. Ciekawy jestem czy wy kiedyś spotkaliście się z słynnym “czarnym plastikiem”. To takie Ferrari wśród kart kredytowych. Oferuje naprawdę ogromny wachlarz usług ubezpieczeniowych. Wybrać się z nią na wakacje to szaleństwo, z pewnością często bym z niej korzystał i nie oszczędzał :) Dostępna jest od czerwca w BNP Paribas. Karta gwarantuje opiekę serwisową 24 h na dobę i gwarancję dostępu do ekskluzywnych stref na 600 lotniskach na całym świecie! Oczywiście do tego dochodzą rabaty, promocje i inne specjalne usługi. Warto się zapoznać z pozostałymi funkcjami i dowiedzieć się dokładnie, jaka karta uważana jest za tę “Special One”.

Więcej przeczytasz w: “Elitarna” karta kredytowa w ofercie BNP Paribas”.

PKO Bank Polski przedłużył swoją wiosenną promocję hipotek

Do kiedy? Do 29 czerwca! Czasu jest mało, dlatego trzeba się śpieszyć bo okazja jest naprawdę wyjątkowa. Zwłaszcza, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert kredytów hipotecznych na rynku. Klienci mogą otrzymać kredyt hipoteczny z  marżą 1,15 pp. niezależnie od wysokości kredytu i środków własnych. Na dodatek w całym okresie kredytowania! A jeśli interesuje Cię otrzymanie kredytu bez prowizji.. to też jest możliwe ! Jeśli, szukasz dobrego kredytu hipotecznego, warto przeczytać i dowiedzieć się więcej na temat wiosennej promocji hipotek w PKO Banku Polskim. Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o udzielenie kredytu do 29.06.2012 r. i zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od daty podjęcia decyzji kredytowej.

Więcej przeczytasz w: Wiosenna promocja hipotek na dłużej w PKO Bank Polski

Karty Millennium od teraz jeszcze bezpieczniejsze

Od dzisiaj, jeśli jesteśmy klientami banku Millennium, możemy zablokować kartę zawsze i wszędzie. Wszystkie kanały kontaktu z klientem są dla nas dostępne w tej kwestii. Były odziały, Call Center, teraz dochodzi internet i bankowość mobilna. Kartę płatniczą możemy zastrzegać za pomocą bankowości elektronicznej czyli Millenet oraz mobilnej. Tutaj mamy do wyboru aplikacje dostępne na Androida, iPhone oraz wersję na przeglądarkę czyli Millenet Mobilny. Brzmi fajnie? A jak bezpiecznie! To naprawdę duży krok do lepszego zabezpieczenia swoich pieniędzy, nieważne gdzie w danej chwili jesteśmy i z jakiego kanału możemy skorzystać. To też kolejny krok w kierunku optymalizacji wszystkich działań bankowych za pomocą internetu i telefonu. Tak wygląda przyszłość bankowości bo takie są wymagania klientów. Millennium idzie za ciosem i już niedługo udostępni kolejną usług, dotyczącą bezpieczeństwa transakcji dokonywanych kartami płatniczymi w internecie, czyli 3D-Secure..

Więcej przeczytasz w: Większe bezpieczeństwo kart Millennium

Bank Millennium, BRE Bank, Meritum Bank z ofertą przelewów natychmiastowych

Nikt nie lubi czekać. Żyjemy w coraz większym pędzie, wiele spraw załatwiamy w biegu. Nasze życie staje się bardziej mobilne dzięki postępowi technologicznemu. Banki również przystosowują się do tych warunków i wynikających z tego wymagań klientów. Potrzeba natychmiastowego i bezpiecznego transferu pieniędzy? Nic trudnego. Od 12 czerwca br. będzie można skorzystać z natychmiastowych przelewów w Banku Millennium, BRE Banku i Meritum Banku. Realny czas transakcji wynosi około 15 sekund. To duże ułatwienie. Trzy wyżej wymienione banki jako pierwsze wprowadzają tę usługę na nasz krajowy rynek. Dobrą wiadomością jest tez to, że konkurencja nie śpi i niedługo z natychmiastowych przelewów będziemy mogli skorzystać w łącznie 11 bankach! Ten stan może się jeszcze powiększyć, jeśli usługa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Więcej przeczytasz w: Przelewy natychmiastowe w Banku Millennium, BRE Banku i Meritum Banku

Alior Sync – pierwszy wirtualny bank nowej generacji

Od wczoraj mamy do czynienia z zupełnie nowym bankiem. Podkreślam, zupełnie, ponieważ żaden inny bank nie jest w całości oparty na usłudze internetowej. To ciekawa propozycja szczególnie dla tych, którzy aktywnie korzystają z nowoczesnych technologii i rozwiązań oraz dla osób, które nie przepadają za wizytami w oddziałach banku i chciałyby większość transakcji przeprowadzać np. nie ruszając się z domu. Alior Sync zapewnia, że wszystkie usługi dostępne są z poziomu bankowości internetowej i mobilnej, 24 godziny na dobę, zawsze i wszędzie. Możliwość rozmowy o produktach bankowych z wirtualnym bankierem o 3 w nocy brzmi dość niewiarygodnie ale takie  rewolucyjne możliwości oferuje Alior Sync. Przelewy przez Facebooka? Nie ma problemu. Co dokładnie możemy znaleźć w tej rewolucyjnej ofercie? Czym wyróżnia się na tle innych?

Więcej przeczytasz w: Startuje Alior Sync

Ułatwienia w bankomatach PKO Bank Polski dla zagranicznych turystów

Euro 2012 wkracza w decydująca fazę. Jest to kluczowy moment w strategii każdego banku aby przyciągnąć do siebie nowych klientów i podnieść reputację. Polskie banki nie zapominają by zrobić dobre wrażenie na turystach z zagranicy. Co im oferują? PKO Bank Polski wprowadza ułatwienie dotyczące wypłaty gotówki z bankomatów. Nowość dotyczy osób które posiadają karty Visa wydane za granicą. Każdy chce, by na czas Euro bardziej racjonalnie gospodarować środkami na rachunku karty, prawda?
Usługa PKO Banku Polskiego może w tym bardzo pomóc. Oferta umożliwia wypłatę gotówki w oparciu o kurs wymiany określony przez Bank. Klient dokładnie wie jaką kwotą zostanie obciążony jego rachunek z tytułu dokonanej wypłaty gotówki w sieci bankomatów PKO Bank Polski. A jest ich ponad 600, przy kluczowych miejscach związanych z Euro 2012 (obiekty sportowe, lotniska, dworce). Usługa działa od 6 czerwca. A to nie koniec ułatwień…

Więcej przeczytasz w: Bankomaty PKO Banku Polskiego przyjazne dla zagranicznych turystów