Archiwum dla Maj, 2012

Wyprzedaże nie tylko w centrach handlowych

Weekend majowy za nami, środek miesiąca, nasz portfel świeci pustkami, a tymczasem okazuje się, że nie koniec wydatków. Niespodziewane sytuacje, które generują wypływ gotówki z domowego budżetu mogą skutecznie przyprawić o zawrót głowy. I choć zapożyczanie się nie jest najlepszym rozwiązaniem, niekiedy nie ma wyboru. Grunt to rozsądek, dlatego, jeśli już bierzemy kredyt gotówkowy, na planowane wydatki, czy też nie, nie wybierajmy byle czego. Warto skorzystać z gotowych porównywarek produktów bankowych oraz szukać promocji, o ile nie są one okupywane dodatkowymi zobowiązaniami np. w postaci ubezpieczenia. Jakieś przykłady? By podreperować finanse lub zrealizować od dawna planowane zakupy warto zajrzeć do nowej oferty promocyjnej Getin Banku. Od 7 maja do 31 lipca 2012 roku trwa „Wyprzedaż kredytów gotówkowych”, w ramach której oprocentowanie kredytów zostało obniżone o 30% w porównaniu do stawek standardowych. Minimalne oprocentowanie kredytu, jakie można uzyskać dzięki wyprzedaży to 6,09%. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji, zaś ubezpieczenie klient wybiera dowolne.

Więcej informacji znajdziesz w: Wyprzedaż kredytów gotówkowych w Getin Banku

Lokata NA MEDAL?

Internetowe ramię neoBANKu poszerzyło swoją gamę produktów oszczędnościowych o nową lokatę dla nowych klientów. Lokata NA MEDAL to specjalna oferta Lokaty online 3M. Czym się charakteryzuje?

Najważniejsze cechy lokaty to przede wszystkim krótki czas trwania – 3 miesiące, przy oprocentowaniu stałym w wysokości 6,4% w skali roku oraz kapitalizacji po okresie umownym. Pozwala to na osiągnięcie stosunkowo wysokiego zysku, przy braku konieczności blokowania swoich oszczędności na dłuższy okres czasu. Minimalna kwota lokaty to 5 000 zł. Po zakończeniu trwania Lokaty NA MEDAL odnowienie następuje automatycznie na warunkach Lokaty online 3M.

Czy rzeczywiście „na medal”? Oceńcie sami…

Więcej szczegółów znajdziesz w:  Lokata na medal – nowa oferta w oddziale onLINE neoBANK