Archiwum dla Kwiecień, 2012

4,99 zł za litr benzyny? Dzięki Getin Bank!

Aktualne ceny benzyny to jeden z najbardziej frustrujących problemów wśród Polaków. W ostatnich miesiącach cena benzyny znacznie wzrosła i wszystko wskazuje na to, że obecnej stawce się nie skończy. Ze względu na wiele czynników ekonomicznych bardzo prawdopodobne jest, że już niedługo za litr paliwa będziemy musieli zapłacić aż 6 zł. I choć nabywcy mają wiele pomysłów, jak temu zapobiec (np. akcje mające na celu nakłonić kierowców do tankowania tylko na poszczególnych stacjach, co miałoby spowodować obniżki cen paliwa u konkurencji), wątpliwe jest, że realnie będą one skuteczne.

W odpowiedzi na obawy i potrzeby kierowców Getin Bank wprowadził rozwiązanie, które gwarantuje zakup benzyny po niższej stawce. Jest to pierwsza na rynku tego typu propozycja. Od kwietnia posiadacze nowej karty debetowej Getin Banku, do Konta Uniwersalnego Plus będą płacić tylko 4,99 zł za litr benzyny, na dowolnej stacji. Bank zwróci różnicę między wymienioną stawką, a średnią ceną paliwa Pb95 w danym miesiącu, przy czym zwrot obejmuje maksymalnie 30 litrów paliwa w miesiącu.

Ciekawe, czy pozostałe banki wezmą przykład z konkurencji i zaproponują klientom coś podobnego. Pomysł naprawdę godny uwagi!

Szczegóły znajdziesz w: Getin Bank gwarantuje 4,99 zł za litr benzyny

Premia na wiosnę w Alior Bank

Osoby, które zdecydują się na jeden z wybranych produktów Alior Banku oraz stali klienci, którzy go zarekomendowali, maja teraz szansę na darmową gotówkę. W ramach wiosennego Programu Rekomendacyjnego osoby, które posiadają rachunek osobisty w złotych, zyskają 50 zł premii, jeśli skutecznie polecą znajomej osobie pożyczkę, konto osobiste, kredyt konsolidacyjny lub hipoteczny Alior Banku. Nowi klienci także otrzymają nagrodę – w postaci identycznej kwoty. Bank wypłaci pieniądze, jeśli osoba odbierająca rekomendację w odpowiednim terminie założy konto osobiste i dokona minimalnej wpłaty z tytułu wynagrodzenia.

Co prawda nie polecamy decydować się na ofertę danego banku, tylko ze względu na przyznawaną premię, jednak zawsze to miła niespodzianka, jeśli mieliśmy już wcześniej dany produkt na oku ;)

Szczegóły znajdziesz w: Premia wiosenna w Programie Rekomendacyjnym Alior Banku

Ubezpieczenie w FM Bank z rabatem

FM Bank poszerza kompleksowo swoją ofertę skierowaną do przedsiębiorców. Właściciele mikrofilm mogą wybierać nie tylko w produktach kredytowych, ale także w szerokiej gamie ubezpieczeń. Klienci, którzy skorzystają z internetowej wyszukiwarki ubezpieczeniowej, mogą nabyć ubezpieczenie ze specjalnym rabatem – nawet 5%.

Dzięki wyszukiwarce osoba zainteresowana może w wygodny i szybki sposób wybrać najlepiej dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań produkt. FM Bank udostępnił szeroką ofertę ubezpieczeń OC, AC oraz ubezpieczeń domu/mieszkania, czy podróży.

Więcej informacji znajdziesz w: Ubezpiecz się z FM Bankiem i oszczędź nawet 5%!