Archiwum dla Marzec, 2012

„Korzyści i przywileje” dla wymagających klientów Citi Handlowego

Bank Citi Hadlowy przygotował coś specjalnego dla swoich klientów korzystających z oferty Citigold i Citigold Select. W odpowiedzi na propozycje i potrzeby nawet najbardziej wymagających osób, w połowie lutego Citi poszerzył zakres usług dostępnych z kartą „Korzyści i Przywileje”, m.in. dzięki nawiązaniu współpracy z Harvard Business Review Polska oraz DESA Unicum. Dla klientów Citigold oznacza to dostęp do nowych usług takich jak np. rabaty, spotkania z ekspertami ds. dzieł sztuki w domu aukcyjnym i galeriach w Warszawie należących do DESA Unicum oraz zniżki na konferencje, programy rozwojowe, prenumeratę magazynu „Premium”  Harvard Business Review Polska.

Z kartą „Korzyści i Przywileje” związany jest też szereg usług typu assistance, doradztwo podatkowe, zniżki w restauracjach oraz inne.

Więcej przeczytasz w: Jeszcze więcej „Korzyści i Przywilejów” z kartą Citi Handlowy

Na wiosnę własna nieruchomość za 0 zł prowizji

Wiele osób zapewne planuje na wiosnę rozpoczęcie budowy bądź remont domu, czy zakup mieszkania. Kredyt Bank wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, udostępniając od 12 marca nowe atrakcyjne warunki oferty kredytów hipotecznych. Promocja jest dostępna dla osób, które skorzystają z oferowanego przez bank ubezpieczenia na życie w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Warta SA i obejmuje 0% prowizji za udzielenie kredytu oraz niższą marżę, nawet o 0,5 p.p.

Specjalna oferta obejmuje kredyty mieszkaniowe, kredyty z dopłatami „Rodzina na swoim”, a także kredyty konsolidacyjne – hipoteczne z przeznaczeniem na spłatę zadłużenia w innym banku. Zmianie uległa kwota kredytu, od której pobierana jest niższa marża: zamiast dotychczasowej kwoty 250 000 zł, obecnie obowiązuje stawka w wysokości 200 000 zł.

Szczegóły znajdziesz w: Kredyt mieszkaniowy w Kredyt Banku: 0% prowizji i promocyjna marża

Asystent Finansowy pomoże w kontroli budżetu…

Masz problem z kontrolą swoich wydatków? Może warto zaopatrzyć się w małą pomoc? Bank BPH udostępnił swoim klientom nowe darmowe narzędzie pomagające w efektywniejszym zarządzaniu kapitałem oraz monitorujące bieżące wydatki. Asystent Finansowy aktualizuje codziennie wszystkie informacje o wydatkach i wpływach na konto osobiste, oszczędnościowe, czy karty płatnicze i przedstawia je zgrupowane w czytelnej formie. Narzędzie może być pomocne praktycznie dla każdego, nie tylko dla tych, którzy mają problemy z „końcem miesiąca”. Klienci mogą przeanalizować wydatki zarówno pod względem struktury, jak zmienności w czasie. Może się okazać, że np. na produkty danej kategorii w rzeczywistości wydajemy więcej, niż zakładaliśmy. Jeśli szukamy oszczędności – jak znalazł. System jest elastyczny: dopasowujemy go do indywidualnych potrzeb, łącznie z ustanowieniem limitu wydatków np. na daną kategorię produktów.

Warunki? Konieczność posiadania w BPH konta osobistego lub karty kredytowej. Czy Asystent jest wystarczającą zachętą do przystąpienia do grona klientów BPH? Sami oceńcie…

Szczegóły znajdziesz w: Łatwiejsza kontrola wydatków z Asystentem Finansowym Banku BPH

O Deutsche Banku będzie głośno…

Deutsche Bank PBC przygotował ciekawą promocję dla nowych klientów. Osoby, które do 6 kwietnia tego roku założą bezpłatne konto internetowe dbNET i spełnią warunki promocji otrzymają gwarantowaną nagrodę – bezprzewodowy głośnik Creative D80.

Jeśli szukasz właśnie taniego konta, a możesz się pochwalić przynajmniej przeciętnymi zarobkami, to jest to okazja dla ciebie ;) Warunki? Minimalna wpłata na rachunek w wysokości 1500 zł w ciągu tygodnia od zawarcia umowy i utrzymanie salda przez kolejne 30 dni. W zamian prócz wyżej wymienionego prezentu dostaniesz całkowicie darmowe funkcjonalne konto osobiste plus konto oszczędnościowe z miesięczną bądź dzienną kapitalizacją odsetek o oprocentowaniu odpowiednio 4,05% i 10% (czyli 8,10% na standardowym koncie).

„dbNET – będzie o tym głośno”? – z pewnością.

Więcej przeczytasz w: Nowa promocja konta dbNET

Credit Agricole Bank dla mikroprzedsiębiorców

Credit Agricole Bank już od jakiegoś czasu systematycznie poszerza swoją ofertę produktów kierowanych do małych i mikroprzedsiębiorstw. Według raportów właściciele firm takiego kalibru w dużej mierze potrzebują wsparcia finansowego z przeznaczeniem na rozwój firmy.

Stąd też Credit Agricole wyszedł naprzeciw potrzebom klientów z tego sektora, wprowadzając szereg ułatwień w ofercie kredytowej. Formalności związane z wnioskowaniem o kredyt zostały uproszczone. Ponadto bank proponuje korzystne warunki kredytowania , w tym: finansowanie do 100 proc. wartości inwestycji (np. zakup nowych maszyn, pojazdów), długi okres spłaty kredytu, czy elastyczny harmonogram spłat określony indywidualnie do potrzeb klienta.

Szczegóły znajdziesz w: Credit Agricole stawia na przedsiębiorczych klientów

Konsolidacja w City Handlowym

O zaletach konsolidacji chyba nie trzeba wspominać. Generalnie, w przypadku gdy jesteśmy obciążeni kilkoma kredytami, dobrym sposobem na obniżenie miesięcznych kosztów spłaty może być połączenie zobowiązań w jedno. Dodatkowo, nie musimy się wówczas obawiać, że nie dopilnujemy terminu spłaty którejkolwiek pożyczki. Większość banków daje możliwość udzielenia kredytu konsolidacyjnego przeznaczonego na spłatę naszych kredytów z innych banków (np. kredytu ratalnego, konsumpcyjnego, linii kredytowej). Należy do nich także City Handlowy, który obecnie oferuje klientom atrakcyjne warunki, nie tylko cenowe.

Zaciągając w City Handlowym pożyczkę konsolidacyjną w zależności od łącznej kwoty zobowiązań mamy szansę obniżyć miesięczną ratę nawet o 250 zł. Przy zaciągnięciu kredytów na kilka lat (na specjalną ofertę konsolidacyjną City daje nam siedem) oszczędności mogą być całkiem wymierne. Co więcej, każdy kto podpisze umowę, otrzyma dostęp do darmowego indywidualnie określonego pakietu ubezpieczeń w Programie Korzyści.

Szczegóły znajdziesz w: Citi Handlowy przycina raty pożyczek

7,2% zysku na Lokacie MAKSYMALNEJ w neoBANKu

Osoby posiadające nadwyżki finansowe, oczekujące wysokich zysków w krótkim okresie czasu z pewnością zainteresują się nową ofertą promocyjnych lokat internetowych neoBANKU. Lokata MAKSYMALNA, bo tak brzmi pełna nazwa nowego produktu to propozycja dla nowych klientów. Główne zalety lokaty to wysokie oprocentowanie: stałe 7,2% w skali roku, możliwość założenia nieograniczonej liczby lokat, krótki czas trwania depozytu (3 miesiące), dzięki czemu nie musimy zamrażać oszczędności na długo. Niestety, jest to produkt tylko dla klientów z większymi oszczędnościami. Minimalna kwota konieczna do założenia lokaty to 10 000 zł. Ciekawe, co na to konkurencja? Przekonamy się zapewne niedługo.

Szczegóły znajdziesz w: Lokata MAKSYMALNA z oprocentowaniem 7,2% w neoBANKu

Szybki kredyt gotówkowy bez prowizji w Eurobanku

To, co cenimy w ofertach kredytów gotówkowych to przede wszystkim dobre warunki cenowe, szybki i sprawny proces kredytowy. W nowej promocji Eurobanku zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci mogą uzyskać prosty i tani kredyt gotówkowy na dowolny cel. Ucieszy to z pewnością szczególnie te osoby, które szukają atrakcyjnej oferty kredytowej także poza swoim bankiem „macierzystym”, a nie mają czasu, ani ochoty na szereg skomplikowanych procedur i długi czas oczekiwania na wypłatę środków, czy spełnianie dodatkowych kryteriów dla uzyskania lepszych warunków cenowych.

W ramach nowej promocji prowizja kredytu wynosi teraz 0 zł. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich kwot i okresów kredytowania, tj. od 500 zł do 120 000 zł, na okres spłaty od 3 do 84 miesięcy. Promocja obowiązuje do 31 maja 2012r.

Więcej przeczytasz w: Kredyt gotówkowy Eurobanku bez prowizji