Archiwum dla Grudzień, 2011

Nowa oferta oszczędnościowa od Getina

Nowa oferta oszczędnościowa Getin Banku robi wrażenie ;) Lokata Last Minute II, bo tak brzmi pełna nazwa nowego produktu spodoba się najbardziej wymagającym klientom, których interesuje tylko wysoki zysk. Oprocentowanie odpowiada wysokości 7,8% na lokacie zwykłej, okres umowy to 6 miesięcy, zaś minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty to standardowe 1000 zł.

Jednocześnie warto też wspomnieć o Programie Rekomendacyjnym Getin Banku, który umożliwia otrzymanie premii pieniężnej za polecenie jego produktów (dotyczy to produktów dla firm).

Trzeba przyznać, że aktualnie warunki Getin Banku pozostawiają w tyle konkurencję. Czy możemy spodziewać się wysypu podobnych ofert? Całkiem możliwie, mamy z resztą taką nadzieję. A tymczasem dowiedzmy się więcej na temat najnowszego produktu Getin…

Więcej przeczytasz w: Lokata 7,8% i nowy program rekomendacyjny Getin Banku – pod lupą

Nowy rachunek oszczędnościowy w Banku Pocztowym

Od wczoraj, w ofercie Banku Pocztowego jest dostępny nowy produkt – Pocztowe Konto Oszczędnościowe. Klienci zainteresowani efektywnym oszczędzaniem mogą liczyć na cztery progi oprocentowania, tj. od 3% do 6% w zależności od wysokości salda, co ma zachęcać do systematycznego odkładania środków na koncie. Warto wspomnieć też, że istnieje możliwość jednej w miesiącu wypłaty na rachunek w Banku Pocztowym, bez utraty nagromadzonych odsetek, a także dostęp do internetowej platformy, czy też możliwość sprawdzenia sadla konta za pomocą pakietu SMS.

Szczegóły znajdziesz w: Bank Pocztowy wprowadza do oferty nowy rachunek oszczędnościowy

Gotówka na samochód on-line w 15 minut

Już prawie normą stała się możliwość uzyskania kredytu gotówkowego za pośrednictwem Internetu. Nie dziwi zatem szybki rozwój kanałów zdalnych, z których klienci korzystają coraz częściej. Do tej pory jednak proces udzielenia kredytu samochodowego był obciążony wieloma uciążliwymi procedurami, co dla wielu klientów było wystarczającym powodem do rezygnacji z tej formy kredytowania. Stąd też w odpowiedzi na potrzeby klientów wirtualny mBank jako pierwszy wprowadził na rynku kredyt na samochodów udzielany przez Internet. Pieniądze są wypłacane już ciągu 15 minut (oferta dla stałych klientów) i mogą być przeznaczone na zakup pojazdu nowego lub używanego. Na ustanowienie zabezpieczenia dla kredytu klient ma 30 dni. Kredyty może być również traktowany jako pożyczka na dowolny cel. Sprawdźmy parametry produktu i szczegóły oferty.

Szczegóły znajdziesz w: Pierwszy w Polsce kredyt samochodowy on-line w 15 minut

Owocowe konto z owocnym oszczędzaniem

O czym mowa? O nowym produkcie współpracy Banku Zachodniego WBK S.A. i Polkomtel S.A. Już od początku grudnia użytkownicy innowacyjnego konta Avocado mogą skorzystać ze specjalnej oferty oszczędnościowej. Lokata Avocado to dwumiesięczna lokata ze stałym skali roku oprocentowaniem, które rośnie z każdym miesiącem. W pierwszym, zarobimy 5% w skali roku, w drugim zaś aż 8%. Minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty to 1000 zł, czyli nie jest to wygórowany warunek. Jej uruchomienie nie wymaga zbędnych formalności – można to zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub przez telefon, co pozwala już po kilku chwilach cieszyć się dojrzewającym zyskiem ;)

Szczegóły znajdziesz w: Nowa lokata Avocado w BZWBK

Kredyt gotówkowy online w BPH

Okres przedświąteczny to czas, który dla wielu z nas kojarzy się z poważnym obciążeniem domowego budżetu. Wszyscy chcemy spędzić święta w niezapomnianej, okazałej atmosferze, nawet jeśli nas na to nie stać. Bywa też tak, że obciążeni finansowo i tak już po pas, musimy nagle sprostać jakimś niespodziewanym, nagłym wydatkom. Cóż, życie… I choć nie polecam rozpoczynać nowy rok z długami, w takich sytuacjach możemy nie mieć wyboru.

Klienci, którzy szukają aktualnie kredytu gotówkowego, a przy tym zależy im na czasie, powinni zainteresować się nową ofertą Banku BPH, który uruchomił serwis internetowy, dzięki któremu można złożyć wniosek online i otrzymać wstępną decyzję kredytową w ciągu jednej minuty. Za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora osoba wnioskująca może obliczyć ratę kredytu oraz ustalić inne parametry, takie jak okres kredytowania. Szybko i wygodnie.

Szczegóły znajdziesz w: Gotówka online w Banku BPH

Pożyczka Ekspresowa Pekao S.A. w internecie

Święta Bożego Narodzenia jak co roku generują mnóstwo wydatków. Dla budżetu przeciętnej polskiej rodziny to nie lada wyzwanie. Co zrobić, jeśli w gorączce przygotowań zaskoczyły nas dodatkowe wydatki? Zamiast zapożyczać się u znajomych możemy z równie szybką efektywnością skorzystać z propozycji Pekao S.A., tj. Pożyczki Ekspresowej. Od teraz z oferty można skorzystać także za pośrednictwem strony internetowej. Mechanizm jest prosty. Strona prócz szczegółowych informacji na temat produktu udostępnia także możliwość szybkiego wyliczenia raty kredytu na wybrany cel, zaś po wypełnieniu formularza skontaktuje się z nami konsultant Pekao.

Prócz zaoszczędzonego czasu (jakże cennego w przedświątecznym rozgardiaszu ;) ) klienci, którzy skorzystają ze strony, będą mieli z tego dodatkowy profit tj. promocyjne warunki Pożyczki Ekspresowej. Jednak, jeśli chcemy się na nie załapać, pamiętajmy, że promocja trwa tylko do końca grudnia!

Więcej przeczytasz w: Pożyczka Ekspresowa w nowej odsłonie na nowej witrynie

BOŚ Bank: zimowa promocja pożyczki gotówkowej

Poszukujący źródła finansowania na święta, a przy tym jednocześnie zimowych promocji kredytów gotówkowych, powinni zapoznać się z nową ofertą Banku Ochrony Środowiska. Wszyscy klienci, którzy w terminie od 5 grudnia 2011 roku do 31 stycznia 2012 roku zaciągną pożyczkę gotówkową w BOŚ Banku otrzymają prezent w postaci pięciu dwudziestozłotowych bonów, niezależnie od kwoty pożyczki. Ponadto, trwa także konkurs SMSowy, w którym na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody takie jak komputer iMac oraz tablety iPad2.

Zainteresowanym dodatkowym finansowaniem (czy to na święta, czy to na sylwestrowy wyjazd w góry ;) radzę się pospieszyć. Promocja trwa tylko do końca stycznia. A nuż szczęście uśmiechnie się do nas?

Więcej przeczytasz w: Zimowa pożyczka gotówkowa BOŚ Banku