Archiwum dla Październik, 2011

Kredyt samochodowy dla firm w Banku BPH

Samochód w dzisiejszych czasach to rzecz nieodzowna. Zwłaszcza dla przedsiębiorców. Jednakże nowy bądź specjalistyczny pojazd może być sporym wydatkiem dla początkujących (i nie tylko) właścicieli firm. Z myślą o takich osobach Bank BPH wzbogacił swoją ofertę o nowy kredyt samochodowy Auto Sezam.

Kredyt jest przeznaczony na finansowanie zarówno nowych, jak i używanych samochodów, a także na spłatę leasingu, kredytu samochodowego w innym banku, czy zrefinansowanie zakupu gotówkowego. Warunkiem skorzystania z oferty jest prowadzenie działalności gospodarczej przez minimum 6 miesięcy, jednak przy określonym wkładzie własnym, ten wymóg nie obowiązuje. Dodatkowo firmy dysponujące własnymi środkami mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania.

Szczegóły znajdziesz w: Oferta specjalna kredytu samochodowego Auto Sezam dla małych i średnich firm w Banku BPH

Płać kartą, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody – promocja Alior Bank

Alior Bank zachęca klientów do korzystania z transakcji bezgotówkowych. W ramach najnowszej promocji  świeżo upieczeni posiadacze karty World MasterCard zyskali dodatkowe korzyści w Programie MasterCard Rewards. Płacąc kartą, przez pierwsze trzy miesiące od podpisania umowy, będą mogli gromadzić punkty trzykrotnie szybciej, za transakcje dokonane zbliżeniowo – aż cztery razy szybciej. Osoby, które skorzystają z ubezpieczenia oraz wybranych produktów ustrukturyzowanych również zostaną nagrodzone jednorazową premią punktową.

Pulę nagromadzonych punktów można następnie wymienić na dowolnie wybrane nagrody jak np. komplet akcesoriów do czerwonego wina.  Podsumowując, jeśli płacąc bezgotówkowo możemy sobie pozwolić nie tylko na wygodę i bezpieczeństwo, ale także na  dodatkowe materialne korzyści, to czemu nie?

Więcej przeczytasz w: Pomnażaj punkty w Alior Banku z kartą World MasterCard

Kapitalny zysk z FM Bankiem

Choć z reguły problemy dotyczące pieniędzy odnoszą się do ich braku, pewnie wiele osób zastanawia się, jak rozsądnie zagospodarować kapitałem, który mają w nadwyżce. Sen z powiek spędza wizja styczniowych zmian dotyczących opodatkowania zysku. Jak ulokować, by nie stracić? Gdzie ulokować, by było jak najkorzystniej?

Dobrą propozycją może być nowa oferta FM Banku, która, jak zapewnia bank, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Lokata Kapitalnie zyskowna z dzienną kapitalizacją odsetek jest dostępna w dwóch formach: depozytu na 6 oraz 12 miesięcy. Oprocentowanie jest zmienne i wynosi odpowiednio: 6,02% oraz 5,02%. Czym lokata różni się od konkurencyjnych? Przede wszystkim gwarancją niezmienności odsetek, właśnie dzięki formie oprocentowania. Warto też podkreślić wygodę produktu: lokatę można założyć bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu, maksymalna liczna lokat, jaką może założyć klient to 100 (!), nie ma konieczności zakładania konta w FM Banku. Ponadto do założenia depozytu nie jest potrzebna duża gotówka: wystarczy już 1000 zł. Zapobiegliwi klienci z pewnością będą zainteresowani.

Szczegóły znajdziesz w:  Lokata Kapitalnie Zyskowna

Tańszy kredyt gotówkowy w eurobanku

„Nie kupuj po kawałku. Weź kredyt gotówkowy, na co tylko chcesz” to hasło przewodnie nowej kampanii marketingowej eurobanku. Moim zdaniem trafia w bolączkę wielu osób, które na realizację marzeń poprzez tradycyjne odkładanie drobnych kwot, musiałyby czekać bardzo długo. Tym bardziej, że jak to bywa w przypadku oszczędności, warto je zawsze zostawić na przysłowiową czarną godzinę… eurobank zamiast mozolnego oszczędzania proponuje cieszyć się z zakupu natychmiast. Dzięki nowej promocji kredytu gotówkowego, będziemy mogli zrealizować swoje plany taniej. Oprocentowanie nominalne zostało obniżone o 30% w stosunku od oferty standardowej. Kredyt może być udzielony na dowolny cel, do kwoty 20 tysięcy złotych. Ponadto osoby zainteresowane mogą skorzystać z różnych udogodnień takich jak wybór terminu spłaty raty i jej wysokości, wakacji kredytowych, rozłożenia spłaty na długi okres czasu i inne. Warto się pospieszyć, gdyż promocja nie trwa wiecznie!

szczegóły znajdziesz w: Eurobank obniża oprocentowanie kredytu gotówkowego

Promocja hipotek w DB przedłużona!

Osoby zainteresowane kredytem mieszkaniowym w PLN lub EUR ucieszą się z faktu, że Deutsche Bank PBC przedłużył promocję „Prowizja 0%” do końca grudnia tego roku. W ramach promocji kredytobiorcy są zwolnieni z opłaty z tytułu udzielenia kredytu, który spełnia określone warunki.

Ponadto klienci korzystający z produktów Deutsche Banku takich jak konto osobiste, karty kredytowe, ubezpieczenia i inne, mogą uzyskać dodatkowe zniżki marży. To nie koniec dobrych wieści.

Równocześnie do 31 października br. istnieje możliwość zniesienia opłaty wstępnej za inspekcję nieruchomości. Obie promocje łączą się ze sobą, a także z ofertą „Marża jak marzenie”, w ramach której stawka marży może wynieść nawet 0,5% w pierwszym roku kredytowania, niezależnie od poziomu LTV.

Warto zapoznać się z warunkami propozycji, gdyż taka okazja nie trafia się często!

Więcej przeczytasz w: Deutsche Bank przedłuża promocję hipotek