Archiwum dla Sierpień, 2011

Na szkolną wyprawkę… Getin Bank

Początek roku szkolnego niesie ze sobą mnóstwo wydatków, których niestety nie można znacznie ograniczyć, ani tym bardziej z nich zrezygnować. Podręczniki i wyposażenie do szkoły kosztują. Co zrobić, jeśli nasz portfel świeci pustkami po wakacjach?

Jednym z rozwiązań jest kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach, najlepiej z przeznaczeniem właśnie na wyposażenie dziecka do szkoły. Wraz z końcem sierpnia takich ofert na rynku pojawiło się sporo. Jedna z nich jest specjalna propozycja Getin Banku funkcjonująca pod marketingową nazwą „Kredyt pierwsza klasa”. Wszystkie osoby, które potrzebują dodatkowej gotówki na okres szkolnych wydatków, powinny zapoznać się z ofertą.

Szczegóły znajdziesz w: “Kredyt pierwsza klasa” – specjalna oferta od Getin Banku

Karta kredytowa przez Internet w Meritum Banku

Bankowość elektroniczna cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko wśród zabieganych, zapracowanych klientów. Wiele osób samodzielnie dokonuje operacji bankowych za pośrednictwem Internetu, bo tak jest po prostu wygodniej. Banki zaś dają nam coraz więcej możliwości na tym polu. Przykładem jest Meritum Bank, który od końca lipca udostępnił klientom możliwość przyznania karty kredytowej podczas procesu całkowicie online. Koniec z dokumentami – umowa jest podpisywana za pomocą kodów SMS.

Propozycja z pewnością znajdzie zainteresowanie, nie tylko ze względu na prostotę jej nabycia, ale także wiele rozwiązań umożliwiających zarządzanie swoimi domowymi finansami w oparciu o funkcje internetowe, czy telefonii komórkowej. To wszystko, co jeszcze kilka lat temu wymagało od nas pofatygowania się do placówki banku dziś jest już tylko wspomnieniem.

Więcej przeczytasz w: W Meritum Banku kartę kredytową załatwisz przez Internet

Zakupy za kredyt z bonusem – nowa promocja Alior Bank

Czy to nie interesująca perspektywa wziąć kredyt gotówkowy, wraz z którym bank sprawi nam prezent w postaci pieniężnego bonusu? Taką właśnie ofertę proponuje obecnie Alior Bank. Nowa promocja funkcjonująca pod nazwą „Pożyczka zakupowa z bonusem na zakupy” pozwala na szybką realizację planów z banalnie prostym mechanizmem spłaty rat: za każdy pożyczony 1000 zł, miesięcznie przyjdzie nam zapłacić ratę w wysokości 22 zł. Jeśli spełnimy określone warunki (m.in. założenie konta osobistego), w ramach bonusu możemy uzyskać od banku nawet 1500 zł!

Jeśli zatem marzymy o realizacji długo wyczekiwanego projektu, czas najwyższy przeanalizować propozycję Alior. Chyba każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, zwłaszcza te pieniężne.

Szczegóły znajdziesz w: Pożyczka gotówkowa z premią od Alior Banku

Zrealizuj swój plan z BNP Paribas Bank

Klienci zainteresowani kredytem gotówkowym bądź samochodowym mają teraz okazję skorzystać z nowych korzystnych warunków cenowych w BNP Paribas Bank. W ramach oferty „Zrealizuj swój plan” promocyjne oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi obecnie 9,9 proc., zaś prowizja została obniżona do 0 proc. dla klientów posiadających konto osobiste w BNP Paribas Bank. Stawka oprocentowania jest uzależniona od okresu kredytowania.

Osoby, które przymierzają się do zakupu samochodu (nowego bądź też używanego), motocykla, skutera, czy innego pojazdu mogą sfinansować cel kredytem samochodowym z obniżonym oprocentowaniem w wysokości 7,9 proc. (promocyjna stawka w tej wysokości dotyczy klientów, którzy założą rachunek osobisty). W tym przypadku wybrany przez nas czas kredytowania zdecyduje o poziomie oprocentowania.

Czy warto zrealizować swój projekt dzięki BNP Paribas Bank? Oceńcie sami…

Szczegóły znajdziesz w: Promocja kredytu gotówkowego i samochodowego w BNP Paribas Banku

Nowa lokata PKO BP

PKO PB nie pozostaje w tyle, jeśli chodzi o zachęcanie klientów do oszczędzania. Tylko do końca września obowiązuje bowiem najnowsza oferta z 3 miesięczną lokatą z dzienną kapitalizacją. Oprocentowanie nominalne lokaty wynosi 4,05%, czyli porównywalnie z 5% na lokacie z tradycyjnym mechanizmem kapitalizacji odsetek. Z produktu mogą skorzystać zarówno nowi jak i stali klienci banku, przy czym dla tych ostatnich bank zapewnia wyższe oprocentowanie tj. 4,5% (czyli 5,55% na zwykłej lokacie). Prócz lokat PKO PB oferuje także klientom konta oszczędnościowe oraz rachunki walutowe w EUR, CHF i USD.

Jak widać oszczędzać opłaca się obecnie jeszcze bardziej niż zwykle, zwłaszcza że z dziennej kapitalizacji przyjdzie nam się cieszyć niedługo…

Szczegóły znajdziesz w: PKO BP oferuje lokatę z dzienną kapitalizacją

Konto oszczędnościowe i lokata w jednym

Wiele osób ceni lokaty ze względu na ich stabilność i bezpieczeństwo, jakie zapewniają. Niestety nie pozwalają one na taką elastyczność dysponowania kapitałem, jak konta oszczędnościowe stanowiące ostatnio dobrą alternatywę dla lokat. Dla tych, którzy chcą osiągnąć wysoki zysk, jednocześnie przy możliwości wyboru dowolnego okresu, na jaki chcą deponować pieniądze, Idea Bank stworzył nową lokatę. Łączy ona zalety obydwu produktów oszczędnościowych: konta i lokaty.

W ramach oferty otrzymujemy stałe oprocentowanie nominalne w wysokości 5,75% w skali roku (zysk nie jest opodatkowany), możliwość założenia dowolnej liczby depozytów oraz wybrany czas oszczędzania, od jednego do dwunastu miesięcy.

Nie możesz zdecydować się, czy wybrać lokatę, czy konto? Zapoznaj się z propozycją Idea Banku!

Szczegóły znajdziesz w: Nowa forma oszczędzania od Idea Banku

Więcej na koncie oszczędnościowym w Deutsche Banku

Nowi posiadacze kont db NET mają teraz okazję skorzystać z promocji Deutsche Banku, w ramach której oprocentowanie db Konta Oszczędnościowego zostało podniesione. Jest to produkt z dzienną kapitalizacją odsetek pozwalający uniknąć tzw. podatku Belki. Stawka oprocentowania wynosi teraz 5,67% w skali roku (czyli ok. 7% na tradycyjnej lokacie) i obowiązuje do końca października.

To już ostatni dzwonek dla osób, które chcą cieszyć się zyskiem produktów oszczędnościowych bez konieczności odprowadzania podatku od zysków kapitałowych. Warto wykorzystać ten fakt, zwłaszcza że Deutsche Bank nie jest jedynym bankiem, który obecnie stara się zachęcić do oszczędzania promocyjnie wysokim oprocentowaniem. Nie trać czasu, sprawdź szczegóły oferty i porównaj!

Więcej przeczytasz w: Promocyjne oprocentowanie db Konta Oszczędnościowego

8% bez podatku Belki!

Nie tylko Idea Bank zachęca korzystania z produktów z dzienną kapitalizacją póki, jeszcze można cieszyć się zyskiem bez podatku Belki. Getin Bank zaproponował nową lokatę dla wszystkich tych klientów, którzy chcą efektywnych oszczędności, także po krótkim okresie deponowania.

Nowa czteromiesięczna lokata Getin Banku oferuje oprocentowanie nominalne na poziomie 6,5% w skali roku, co daje zysk porównywalny z oprocentowaniem 8,02% na lokacie z klasycznym mechanizmem kapitalizacji.

Jednym słowem, warto korzystać, póki jest okazja!

Więcej informacji znajdziesz w: Lokata na 8% bez podatku Belki w Getin Banku

Lokata z zyskiem bez podatku? To możliwe w Idea Bank!

Idea Bank znów zaskakuje klientów. Tym razem w związku ze zbliżającymi się wyborami, a tym samym ustanowieniem przez nowy rząd zmian dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, bank wzbogacił swoją ofertę o nową lokatę z wysokim zyskiem bez ponoszenia kosztów podatku.

Na tzw. lokatę „wyborczą” składają się dwa depozyty z dzienną kapitalizacją: trzymiesięczny i roczny, oprocentowane odpowiednio na poziomie 6,43% i 5,52% w skali roku (czyli 8% i 7% na lokacie tradycyjnej).

Niezależnie od ostatecznego rozwiązania przez rząd kwestii podatku Belki, klienci deponujący swoje oszczędności na lokacie, będą mogli cieszyć się zyskiem bez podatku przynajmniej przez najbliższe 12 miesięcy.

Szczegóły znajdziesz w: Idea Bank oferuje Wyborczą lokatę z wysokim procentem

Twój Asystent dla klientów Polbank EFG

Chyba każdy z nas zna z życia sytuację, w której był zmuszony szukać nagle pomocy mechanika samochodowego, czy elektryka. Pakiety Assistance oferowane do kont osobistych gwarantują zaoszczędzenie nerwów i gotówki, zarówno jeśli chodzi o usługi fachowców (m.in. hydraulika, elektryka, serwis RTV, sprzętu komputerowego, naprawa samochody) jak i opiekę lekarską, czy dostęp do informacji.

Z szerokiej gamy udogodnień mogą teraz skorzystać posiadacze „Mistrzowskiego Konta Osobistego, bądź „Ale Konta” w Polbank EFG. Od 2 sierpnia są oni objęci bezpłatnym ubezpieczeniem w pakiecie Twój Asystent Start, który zapewnia pomoc w czterech obszarach: medycznym, domowym, samochodowym oraz informacyjnym.

W przypadku, gdy podstawowy pakiet nam nie wystarcza, ochronę Twojego Asystenta możemy poszerzyć za niewielką miesięczną opłatą. Pakiety dodatkowe (Twój Asystent 50+, Twój Ale!Asystent, Twój Asystent Extra) zapewniają większy zakres przydatnych usług m.in. opiekę nad dziećmi i zwierzętami, poszerzony wachlarz usług medycznych i rehabilitacyjnych, czy nawet organizację korepetycji dla dziecka.

Więcej przeczytasz w: Ubezpieczenie Assistance dla klientów Polbanku