Archiwum dla Październik, 2010

Niższe marże kredytów mieszkaniowych w Kredyt Banku

Kredyt Bank obniżył marże kredytów mieszkaniowych. Nowa stawka jest teraz mniejsza o 0,4 p.p. w przypadku kredytów w złotówkach i o 0,3 p.p. w przypadku kredytów mieszkaniowych w euro.

Oprocentowanie kredytów złotowych wynosi od 5,43%, natomiast kredytów w euro – od 3,19%.

W ramach trwającej do końca października kampanii „Spełnij marzenia o własnym domu”, Kredyt Bank zachęca dodatkowo swoich  klientów do skorzystania z oferty promocyjną stawką prowizji – 0% z jednoczesnym pakietem ubezpieczeniowym.

Interesują Cię szczegóły? Sprawdź: Spełnij marzenia o własnym domu z Kredyt Bankiem

Jubileuszowa oferta na koncie oszczędnościowym w Kredyt Banku

Do 10 grudnia 2010r. trwa promocja jubileuszowa w Kredyt Banku, w ramach której oprocentowanie na złotowym Koncie Oszczędnościowym wynosi 5,30% w skali roku.

Powyższa promocja to kontynuacja akcji stanowiących uczczenie obchodzonego przez Kredyt Bank  jubileuszu.  Oprócz niej bank przygotował wiele interesujących ofert kont osobistych, kredytów mieszkaniowych i gotówkowych oraz innych niespodzianek

Konto oszczędnościowe proponowane przez Kredyt Bank jest bezpłatne i umożliwia swobodne dysponowanie gromadzonymi środkami, a także wybór waluty oszczędzania oraz możliwość wyboru dziennej kapitalizacji odsetek.

Więcej przeczytasz w: Kredyt Bank daje 5,30% na koncie oszczędnościowym z okazji swoich urodzin

Konkurs internetowy ING Bank Śląski

Od 12 października do 15 listopada 2010r. trwa konkurs plastyczny ING Banku Śląskiego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych w Poznaniu. Jest o co walczyć: szkoły, które zwyciężą otrzymają sprzęt komputerowy, a autorzy prac – upominki.

Regulamin konkursu jest następujący: tematyka pracy to „Internetowy Poznań z ING”, praca powinna być zbiorowa, przygotowana przez grupę dzieci. Szkołę może reprezentować jedna praca. Patronem konkursu jest Wiceprezydent Miasta Poznania Sławomir Hinc.

„Internetowy Poznań z ING” to nie pierwszy projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży  organizowany przez ING Bank Śląski oraz Fundację ING Dzieciom. Do wcześniejszych należy m.in. „Świetlice internetowe ING”, dzięki któremu wiele świetlic dla dzieci zostało odremontowanych i wyposażonych w sprzęt komputerowy. Tylko pogratulować  pomysłu. Miejmy nadzieję, że konkurencja weźmie przykład : )

Więcej przeczytasz w: ING Bank Śląski organizuje internetowy konkurs plastyczny

Zmiany w oprocentowaniu lokat w FM i AIG Banku

Klienci AIG Banku, którzy korzystają z produktów inwestycyjnych powinni się ucieszyć. Oprocentowanie lokat 15-miesięcznych uległo zmianie. Oczywiście na plus. Od 25 października obowiązują nowe wyższe stawki: dla lokaty Zysk+ oprocentowanie wynosi 5,90%, zaś dla lokaty Direct+ – 6,00% i jest ono stałe, co oznacza gwarancję, iż w trakcie trwania lokaty nie ulegnie zmianie.

Oprócz korzystnych 15-miesięcznych depozytów, w ofercie AIG Banku znajdują się także lokaty roczne (z oprocentowaniem odpowiednio 5,80% i 5,90% dla lokaty Zysk+ i Direct+) oraz dwuletnie (oprocentowanie jak w przypadku 15-miesięcznych).

Niestety, ci, którzy chcieliby związać swoją przyszłość inwestycyjną z FM Bankiem będą rozczarowani. Obniżki oprocentowania zostały w prowadzone w lokatach tradycyjnych i z dzienna kapitalizacją na okres 6, 9 i 12 miesięcy.

Szczegółów szukaj w:

FM Bank obniża oprocentowanie swoich lokat

Korzystniej na lokacie 15-miesięcznej AIG Banku

„Zarabiaj codziennie” w Kredyt Banku

17 października Kredyt Bank ruszył z nową kampanią pod hasłem „Zarabiaj codziennie”, która reklamuje nowy produkt depozytowy oparty na Koncie Oszczędnościowym , czyli tzw. Lokatę Swobodną. Jest to oferta łącząca cechy konta i lokaty: tj. wysokie oprocentowanie – 4,30%, dzienna kapitalizacja odsetek oraz możliwość swobodnych wypłat środków bez utraty nagromadzonego zysku.

Kredyt Bank kieruje swoją ofertę dla tych, którzy są zainteresowani codziennym, wysokim zyskiem. Jeśli saldo rachunku nie przekracza kwoty 14 999,99 zł, to efektywne oprocentowanie konta wynosi 5,31%

Kampania swoim zasięgiem objęła telewizję, w tym największe ogólnopolskie stacje oraz Internet.

Szczegółów szukaj w: Nowa kampania Kredyt Banku – “Zarabiaj codziennie”

Nowa kampania reklamowa Alior Banku

Nowa kampania wizerunkowa Alior Banku trwa od 17 października do końca listopada 2010r. Swoim zasięgiem obejmuje ogólnopolskie stacje telewizyjne, kanały tematyczne oraz Internet.

Krótki spot reklamowy promuje wysoką jakość usług w Alior Banku, która została nagrodzona w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”. Podkreśla zalety konta osobistego, w tym m.in. bezpłatne wydanie karty Debit MasterCard z technologią PayPass.
Ponadto, 23 października został wyemitowany spot nawiązujący do bezpłatnego pakietu usług concierge „Osobisty Asystent”, który jest dostępny na popularnych portalach internetowych.

Oprócz tego, kampania jest wspierana silną komunikacją na mniejszych serwisach i komunikatorach oraz prowadzona w formie mailingu bezadresowego.

Więcej przeczytasz w: Alior Bank rusza z nową kampanią wizerunkową

Lokata z Funduszem i Polisa Oszczędnościowa w PKO BP

PKO BP przygotował dla swoich klientów dwa nowe produkty oszczędnościowe: Lokatę z Funduszem oraz Polisę Oszczędnościową. Są to produkty skierowane do osób, które liczą na większy zysk niż w standardowych ofertach. Niewątpliwie, nowe propozycje PKO BP te warunki spełniają.

Ci, którzy zdecydują się na Lokatę z Funduszem, połowę swoich środków umieszczają na rocznej lokacie terminowej z oprocentowaniem na poziomie 5,55% w skali roku, zaś drugą połowę inwestują w wybrany subfundusz. Minimalna kwota wpłaty na lokatę jest stosunkowo niewielka – tylko 2 tysiące zł.

W przypadku Polisy Oszczędnościowej, klient może zyskać więcej w porównaniu z tradycyjnymi lokatami, dzięki temu iż dochód z polisy nie podlega podatkowi „Belki”, co daje zysk równy oprocentowaniu 4,6% w skali roku. Jednocześnie Polisa Oszczędnościowa daje możliwość wyboru korzystnego ubezpieczenia na życie, na okres 12 miesięcy. Wpłata minimalna wynosi 5 tysięcy zł.

Oprócz powyższych nowości Bank PKO BP ma w swojej ofercie wiele innych produktów oszczędnościowych oraz usług inwestycyjnych, które klient może dopasować do swoich potrzeb.

Szczegółów szukaj w:  Nowe produkty oszczędnościowe w ofercie PKO BP

Impresja dostępna w systemie płatniczym MasterCard

Karta kredytowa Impresja, która pojawiła się niedawno w ofercie Banku Millennium jest już dostępna w systemie płatniczym MasterCard z technologią płatności zbliżeniowych MasterCard PayPass. Usługa płatności zbliżeniowych pozwala na regulowanie drobnych płatności (do kwoty 50zł) w punktach usługowo-handlowych poprzez zbliżenie karty do czytnika bez konieczności wprowadzania numeru PIN lub potwierdzania transakcji podpisem.

Karta kredytowa Impresja oprócz wyżej opisanych przywilejów zapewnia także zwrot 5% wartości transakcji przeprowadzonych za pomocą karty w punktach handlowych partnerów programu tj. ponad 20 marek produktów odzieżowych, obuwniczych, papierniczych, spożywczych i innych. Oprócz tego użytkownicy Impresji mają zapewnione jeszcze wiele innych korzyści. Sprawdź jakie!

Więcej przeczytasz w: Karta kredytowa Impresja dostępna w systemie płatniczym MasterCard

iPady i Zbliżaki od ING na Facebooku

Do 17 grudnia br. trwa konkurs na stronie ING Banku Śląskiego na portalu Facebook, w ramach którego można wygrać atrakcyjne nagrody. Bank udostępnił grę „Geniusz” polegającą na zapamiętywaniu i połączeniu obrazków w pary. Osoby, które uzyskają najlepsze czasy w zabawie mają szansę otrzymać iPada firmy Apple oraz bezpłatnie nabyć Zbliżaka, czyli nowoczesną wersję płatniczej karty zbliżeniowej wydawanej do konta osobistego w formie naklejki. Zbliżak MasterCard daje możliwość zakupów jednorazowo do 50zł w punktach usługowo-handlowych z logo MasterCard PayPass w całym kraju, z dziennym limitem do 100zł.

Więcej przeczytasz w: iPady i Zbliżaki od ING na Facebooku

Bank Millennium i Lokata Coraz Lepsza

Kolejna nowość na rynku bankowym. Tym razem Bank Millennium poszerzył swoją ofertę o nowy produkt depozytowy dla klientów indywidualnych. Lokatę Coraz Lepszą charakteryzuje m.in.: 2 letni okres inwestycyjny, waluta w PLN, minimalna kwota inwestycji: 1 000 PLN oraz brak opłat związanych z otwarciem lokaty.

Ciekawym aspektem Lokaty Coraz Lepszej jest jej oprocentowanie progresywne, tj. wzrasta ono co kwartał wraz z czasem trwania lokaty, od 4% do 6% w ostatnim kwartale. Średnia wartość oprocentowania na okres 24 miesięcy wynosi 4,91% w skali roku. Ponadto istnieje możliwość wypłaty środków z lokaty przed zakończeniem jej trwania bez utraty nagromadzonych odsetek – klient otrzymuje odsetki za pełne minione kwartały lokaty.

Więcej przeczytasz w: Lokata Coraz Lepsza w Banku Millennium