Archiwum dla Maj, 2010

„Dzień Sąsiada” w BNP Paribas Fortis

 

W ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Sąsiada” w Polsce, w piątek, 28 maja BNP Paribas Fortis zaprasza do swoich oddziałów na kawę i croissanta.

W tym dniu sąsiedzi z okolicznych firm, sklepów i budynków, którzy odwiedzą najbliższy oddział banku, będą mogli napić się kawy i zjeść croissanta w przygotowanym specjalnie na tę okazję kąciku kawiarnianym. Akcja odbędzie się we wszystkich 234 oddziałach banku w Polsce. BNP Paribas Fortis zaprosi również na poczęstunek do swojej centrali w Warszawie.

Święto jest inicjatywą francuskiego stowarzyszenia European Federation of Local Solidarity (EFLS), a jego idea narodziła się w Paryżu w 1999 roku. „Dzień Sąsiada” obchodzony jest w 30 krajach świata, w tym w 20 europejskich. W Polsce świętuje się go w 12 miastach. Raz w roku mieszkańcy zachęcani są do spotkań ze swoimi najbliższymi sąsiadami, aby lepiej się poznać oraz porozmawiać przy kawie i domowych wypiekach. Organizatorzy święta podkreślają, że jest ono okazją do nawiązywania nowych kontaktów, budowania trwałych więzi i otwartości na innych.

źródło: BNP Paribas Fortis

Nowa kampania Rachunku Zarabiającego w Alior Bank

Wystartowała kampania reklamowa, promującą Rachunek Zarabiający dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Jego użytkownicy nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, a także zyskują możliwość otrzymania comiesięcznej premii. 

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, którzy zdecydują się skorzystać z oferty Alior Banku, nie będą ponosić opłat z tytułu prowadzenia konta i otrzymają co miesiąc 10 przelewów internetowych gratis. Wydanie karty debetowej MasterCard Business do konta jest także bezpłatne. Ponadto za każdy miesiąc, w którym średnie miesięczne saldo na rachunku firmy wyniesie 9 000 zł i więcej, Alior Bank wypłaci premię w wysokości 50 zł. Zatem w ciągu roku przedsiębiorca może zyskać dodatkowe 600 zł.

Wiodącym medium trwającej kampanii jest Internet, wsparty taktyczną kampanią w prasie i w radiu. Banery reklamowe zostaną wyemitowane na największych polskich portalach a także na portalach tematycznych. Emisje te będą wsparte masową wysyłką e-maili reklamowych oraz targetowanymi działaniami reklamowymi w wyszukiwarce Google. 

Reklamy Rachunku Zarabiającego pojawią się w prasie – w dziennikach ogólnopolskich, w tym biznesowych, tygodnikach opinii, magazynach telewizyjnych (także w prasie lokalnej). Spoty radiowe Alior Banku będzie można usłyszeć w rozgłośniach ogólnopolskich oraz w stacjach lokalnych najlepiej dopasowanych do grupy docelowej od 24 maja 2010 roku. Zaplanowano także kilka niestandardowych działań BTL.

Źródło: www.aliorbank.pl

Najkorzystniejsze produkty finansowe w nareszcie jednym miejscu!

Raporty BIK w zasięgu kliknięcia przez klientów PKO BP!

 

 

Od 19 maja br. użytkownicy bankowości elektronicznej iPKO oraz klienci Inteligo mogą zamówić Raporty swojej historii kredytowej w BIK i otrzymać je wprost na swoje konta. Zamówienie odbywa się w pełni online.  

Klienci sami wybierają, czy raport chcą otrzymać w wersji elektronicznej, dostarczanej  automatycznie po dokonaniu zakupu, czy też w wersji drukowanej, dostarczanej pocztą pod wskazany adres. Wysłany elektronicznie dokument jest dodatkowo zaszyfrowany hasłem, dzięki czemu klienci zyskują pewność, że nie trafi on w ręce osób nieuprawnionych.  
Klienci zyskują szybki i łatwy dostęp do informacji o swojej historii kredytowej, niezależnie od miejsca zamieszkania. 
Aktualnie w ramach usługi udostępnione zostały dwa rodzaje płatnych raportów: Raport Plus oraz Raport Plus z Informacją o ocenie punktowej. Oba dostępne są w wersjach polskiej lub angielskiej oraz dwujęzycznej. Klienci znajdą w nich informacje o rachunkach i zobowiązaniach kredytowych znajdujących się w bazie BIK i sprawdzą m.in.: 

 • bieżący stan zobowiązań kredytowych z informacją o terminowości ich regulowania i z historią rachunków kredytowych,
 • dane zawarte w umowach kredytowych,
 • stan regulowania zobowiązań, których są poręczycielami,
 • swoją ocenę punktową.  

Dzięki nowej usłudze użytkownicy bankowości elektronicznej iPKO oraz klienci Inteligo będą mogli w szybki sposób na bieżąco monitorować stan swoich zobowiązań i sprawdzać, jak zmienia się ich ocena punktowa. Źródło: www.pkobp.pl

Najnowsza promocja lokaty w Meritum Banku!

Teraz, żeby oszczędzać z najwyższym zyskiem wystarczy do zakładanej lokaty z dzienną kapitalizacją przez stronę internetową otworzyć MeritumKonto Zarabiające i zgłosić swój udział w promocji.

 Dlaczego warto? M.in. dla 10% wyższych odsetek z lokaty!

 • Nagrodą za otwarcie Konta są dodatkowe odsetki z lokaty, w wysokości 10% od standardowych odsetek z założonej lokaty. Szybka wypłata
 • Dodatkowe odsetki zostaną przelane na Twoje MeritumKonto Zarabiające niezwłocznie, po spełnieniu warunków promocji.
 • Podgląd wszystkich swoich lokat
 • Po otwarciu Konta, w systemie bankowości elektronicznej możliwy będzie podgląd wszystkich lokat założonych w Meritum Banku
 • Dodatkowy zysk w wysokości 10% odsetek nie podlega opodatkowaniu

Zasady Promocji

Do udziału w promocji możesz zgłosić tylko jedną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek założoną w okresie trwania promocji, tj. od 11 maja 2010r. do 31 sierpnia 2010r. za pomocą formularza internetowego.

Warunkiem udziału w promocji jest:

 • założenie lokaty z dzienną kapitalizacją Meritum Zysku w Internecie na dowolny okres (6, 9, 12 lub 15 miesięcy),
 • otwarcie MeritumKonta Zarabiającego,
 • wykonanie z Rachunku minimum jednego przelewu w PLN na rachunek w innym banku,
 • zgłoszenie udziału w promocji.

Źródło: strona internetowa Meritum Banku

Poszukujesz najkorzystniejszej lokaty???

Pożyczka w Banku Pekao S.A. bez prowizji!

Tylko teraz Pożyczka Ekspresowa (PEX) w Banku Pekao S.A. bez prowizji!

Najważniejsze cechy PEX to:

 • prowizja 0% i naprawdę niskie raty
 • brak zabezpieczeń do 100 000 zł
 • okres spłaty do 6 lat
 • decyzja już tego samego dnia

Naprawdę niskie raty
Nie odczujesz spłaty pożyczki w domowym budżecie. Za to na pewno odczujesz zmiany na lepsze, kupując sobie wreszcie to, o czym zawsze marzyłeś.

Do 100 000 zł bez zabezpieczeń
Bez zabezpieczeń i poręczycieli możesz uzyskać nawet 100 000 zł pożyczki. To daje naprawdę spore możliwości działania.

Okres spłaty od roku nawet do 6 lat
Dostosujemy go do Twoich potrzeb i możliwości. Sam zdecydujesz, przez jaki czas chcesz spłacać swoja pożyczkę.

 Bezpieczeństwo
Aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim bliskim, oferujemy kompleksowe ubezpieczenie spłaty pożyczki.

 Promocja obowiązuje do końca czerwca 2010r.

Źródło: www.pekao.com.pl