Archiwum dla Kwiecień, 2010

Promocja kredytu gotówkowego w Allianz Bank

Allianz Bank rozpoczął internetową promocję kredytu gotówkowego. W ramach oferty promocyjnej internauci mogą otrzymać kredyt gotówkowy z prowizją 0% oraz oprocentowaniem 10,90%.

Promocyjna oferta obejmuje tych klientów, którzy zgłoszą zainteresowanie kredytem przez internet za pośrednictwem formularza na stronie www.allianz.pl lub www.allianzkredyt.pl. Wystarczy podać swoje dane, a w ciągu kilkunastu minut z klientem kontaktuje się konsultant infolinii. Oferta kredytu gotówkowego bez prowizji za udzielenie dotyczy kredytów o wartości od 1.000 do 30.000 zł. Promocyjna oferta obowiązuje dla wniosków internetowych złożonych do końca kwietnia.

Źródło: www.allianzbank.pl

Poszukujesz najkorzystniejszego kredytu – koniecznie odwiedź ten adres!

Specjalna oferta kredytu na zakup akcji PZU!

Największa prywatyzacja w dziejach polskiej giełdy, czyli wejście na parkiet PZU rozgrzewa potencjalnych inwestorów. Ów fakt zamierzają wykorzystać równiez banki oferujące specjalne warunki kredytowania w przedmiotowym zakresie.

Atrakcyjne warunki kredytowania dostepne są np. w PKO BP, a zaliczyć do nich należy m.in:

  • niska prowizja za udzielenie kredytu
  • korzystne oprocentowanie umożliwiające osiągnięcie wyższej rentowności z zainwestowanego kapitału własnego
  • kredytu udziela ten  sam oddział, w którym składasz zapis na papiery wartościowe PZU SA
  • oprocentowanie kredytu naliczane jest od dnia przydziału akcji

RRSO dla kredytu  na zakup papierów wartościowych w ramach Specjalnej Oferty Kredytu w kwocie 9000 zł, udzielanego w wyznaczonych oddziałach PKO Banku Polskiego, spłacanego w okresie 6 miesięcy, gdzie odsetki spłacane są raz w miesiącu, a kapitał na koniec okresu kredytowania, wynosi 10,80%. Podane RRSO jest wyliczone dla miesiąca o liczbie 31 dni i zawiera stawkę jednorazowej prowizji w wysokości 60 zł. Kwota wypłacana Klientowi do dyspozycji wynosi 9000 zł. Oprocentowanie dla kredytu jest zmienne w wysokości 7,99%. Stan na dzień 19.04.2010r

Zbigniew Jagiełło oficjalnie prezesuje PKO BP!

W uroczystym 100.posiedzeniu Komisji Nadzowru Finansowego wyrażona została zgoda na objęcie stanowiska Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego przez p. Zbigniewa Jagiełło.

PS: podobno wcześniejsze “podejścia” do akceptacji nie uzyskały przychylności…

Źródło: www.knf.gov.pl

Klienci z inicjatyw NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl wspólnie z BRE Bankiem przekazują pieniądze potrzebującym

Dom Małego Dziecka w Łodzi i Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych “Krasnal” otrzymały wsparcie od mBanku, MultiBanku oraz Klientów skupionych wokół inicjatyw konsumenckich NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl. Wszystko w ramach uzgodnień kończących rozmowy na temat oferty dla Klientów posiadających kredyt w tzw. starym portfelu.

We wspólnym oświadczeniu mBanku, MultiBanku i Klientów skupionych wokół inicjatyw konsumenckich NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl zadeklarowano, że środki zebrane przez Klientów zostaną powiększone przez banki i przekazane na cele charytatywne. W specjalnym głosowaniu społeczność skupiona wokół forum NabiciWmBank.pl zgodziła się na realizację podjętej przez swoją reprezentację deklaracji i przekazanie zgromadzonych środków potrzebującym. Sumę tę uzupełniły banki. Dom Małego Dziecka w Łodzi i Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych “Krasnal” otrzymały w sumie 24 tysiące złotych. Pieniądze przekazane dla Domu Małego Dziecka zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dzieci, natomiast Stowarzyszenie “Krasnal” kupi sprzęt rehabilitacyjny dla swoich podopiecznych.

***

Ostatnie, kończące cykl rozmów, spotkanie między przedstawicielami mBanku i MultiBanku a Klientami skupionymi wokół inicjatywach konsumenckich NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl odbyło się 17 grudnia 2009 r. w siedzibie BRE Banku w Warszawie. Efektem rozmów była m.in. całkowicie nowa, opracowana wspólnie z Klientami oferta przewalutowania kredytów we frankach szwajcarskich (CHF) na euro (EUR). Preferencyjne warunki dostępne są dla Klientów posiadających kredyty hipoteczne mBanku i MultiBanku, dla których umowy podpisano do jesieni 2006 roku. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

Źródło: www.mbank.pl