Archiwum dla Luty, 2010

Lokata (Nie) Codzienna w INVEST-BANK S.A.

INVEST-BANK S.A.  zwiększa maksymalną kwotę deponowania środków na Lokacie (Nie) Codziennej do 180 tys. PLN.

Maksymalna kwota  czteromiesięcznej Lokaty (Nie) Codziennej została zwiększona do 18 tys. PLN na jednej Lokacie. Klient może posiadać 10 rachunków lokaty.  Odsetki z lokat przekazywane są codziennie na konto osobiste klienta.

Oprocentowanie nominalne wynosi 5 %, lecz osiągane zyski nie są obciążone  tzw.  „podatkiem  Belki”  i są identyczne z zyskami osiąganymi na standardowej lokacie o oprocentowaniu 6,17% w skali roku.

źródło: witryna internetowa Invest Bank

Szukasz najkorzystniejszej lokaty – koniecznie odwiedź tą stronę!

Karta kredytowa Allianz Visa z Planem ratalnym

Allianz Bank wprowadza do swojej karty kredytowej nową funkcjonalność – Plan Ratalny. Dzięki tej usłudze posiadacze karty mogą obniżyć koszty kredytowania poprzez rozłożenie spłaty wybranych transakcji na równe miesięczne raty na bardzo korzystnych warunkach.

W przypadku rozłożenia transakcji na raty klient nie ponosi kosztów odsetek wynikających ze standardowego oprocentowania kredytu w karcie. Oprocentowanie kredytu w planie ratalnym wynosi bowiem 0%. Jedyną opłatą ponoszoną przez klienta jest jednorazowa prowizja za rozłożenie transakcji na raty, która wynosi 5% wartości  transakcji.

Możliwość rozłożenia transakcji na raty w Planie Ratalnym dotyczy wszystkich transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 500 zł. Spłatę zadłużenia można rozłożyć na jeden z wybranych okresów: 3, 6, 9 lub 12 miesięcy. Liczba transakcji, jaką klient może rozłożyć w Planie Ratalnym, jest nieograniczona. Dyspozycje związane z nową usługą klienci mogą złożyć całodobowo poprzez telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.

Źródło: www.allianzbank.pl

Poszukujesz najlepszych rozwiązań finansowych – zajrzyj tutaj!

Na igrzyska? Specjalna karta kredytowa BNP PARIBAS FORTIS!

Z okazji zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver BNP Paribas Fortis przygotował okolicznościową kartę kredytową. Jest to pierwsza tego typu karta wydana pod nową marką.

Właścicielem nowej karty może zostać każdy, kto m.in. osiąga miesięczne dochody w wysokości 1 tys. zł netto i przyjdzie do jednego z 250 oddziałów BNP Paribas Fortisu. Karta kosztuje 39 zł rocznie i daje możliwość uzyskania limitu kredytowego do 50 tys. zł (wymagana spłata miesięczna zadłużenia to 5% – przynajmniej 50 zł). Dodatkowo klienci realizujący transakcje bezgotówkowe mogą korzystać nawet z 61 dni nieoprocentowanego kredytu. Wraz z kartą otrzymują również bezpłatne ubezpieczenie od jej nieuprawnionego użycia.

Dla tych, którzy zamierzają uprawiać sporty zimowe za granicą, bank proponuje jednocześnie w cenie 2 zł miesięcznie ubezpieczenie „Bezpieczna podróż”. Wystarczy, że posiadacz karty wybierając się za granicę zapłaci nią za bilety. Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia nagłego zachorowania i następstw nieszczęśliwych wypadków w trakcie podróży do 20 tys. złotych oraz pomoc w podróży (np. transport chorego za granicą lub do miejsca zamieszkania, koszt podróży członka rodziny czy też pomoc prawną po wypadku samochodowym).

Źródło: www.bnpparibasfortis.pl

Poszukujesz najlepszych produktów finansowych – sprawdź tutaj!

Lokata z Plusem w Lukas Bank

 Ciesz się wyższym oprocentowaniem lokat w Lukas Bank!
Teraz w LUKAS Banku można cieszyć się jedną z najwyżej oprocentowanych lokat na rynku. Lokata z Plusem to specjalna oferta – jej oprocentowanie jest wyższe aż o 0,4% od oprocentowania standardowej lokaty.

Łatwo zadbać o wzrost zysku
Z wyższego oprocentowania na Lokacie z Plusem można skorzystać, jeśli posia się konto w LUKAS Banku i zasila je co miesiąc kwotą przynajmniej:

  • 1200 zł w przypadku Konta Wygodnego,
  • 2000 zł w przypadku e-Konta i e-Konta Pro.

Jeśli jeszcze nie ma się konta, to można otworzyć je teraz i zadeklarować comiesięczne wpływy w kwocie podanej wyżej, a od razu będzie można założyć Lokatę z Plusem.

Lokata z Plusem w szczegółach:

  • Lokatę z Plusem możesz założyć na 6 lub 12 miesięcy
  • Oprocentowanie jest wyższe o 0,4% od oprocentowania standardowej lokaty terminowej zakładanej na ten sam okres
  • Pewny zysk gwarantuje stała stopa oprocentowania
  • Maksymalna kwota jednej Lokaty z Plusem to 15000 zł
  • Lokatę otworzysz przez Internet – w LUKAS e-Banku, przez telefon lub w oddziale

Porównanie oprocentowania

Okres Oferta standardowa Lokata z Plusem
180 dni 5,00% 5,40%
1 rok 5,50% 5,90%

 

Źródło: www.lukas.pl

Usługa Smart PIN w Banku BGŻ

Bank BGŻ jako pierwszy na rynku polskim udostępnił klientom usługę Smart PIN. To nowatorska forma przesyłania klientom PINu do karty SMSem bezpośrednio na telefony komórkowe. Usługa została wdrożona dzięki współpracy z firmą Oberthur Technologies, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań typu „Smart Card” (inteligentna karta).  Jest dostępna dla wszystkich produktów z logo MasterCard.

Do głównych zalet Smart PIN należą:
- szybkość – klient może uzyskać swój PIN kilka minut po otrzymaniu karty, wysyłając pod specjalny numer hasło udostępnione przez Bank,
- wygoda – klient może uzyskać swój PIN w dowolnym miejscu i czasie, gdzie tylko jest dostęp do sieci GSM
- bezpieczeństwo – karta i PIN są dystrybuowane innymi kanałami komunikacji, minimalizując ryzyko przechwycenia, co może mieć miejsce w przypadku standardowej korespondencji pocztowej,
- efektywny monitoring dystrybucji poprzez możliwość śledzenia terminów dostarczenia i odbioru PINu przez klienta.

Rozwiązanie Smart PIN jest zgodne z wymogami międzynarodowych organizacji kartowych i z regulacjami  z obszaru kart płatniczych.

Źródło: www.bgz.pl

Innowacyjne oszczędzanie dostępne tylko w Toyota Bank


Wszystkim, którzy oszczędzają na Toyotę Yaris, Toyota Bank Polska zapewnia wyższe oprocentowanie, aż 7,43% z dodatkową premią odsetkową w wysokości 35%.
 
Oszczędzanie można rozpocząć już od kwoty 2000 zł, a poziom minimalnych dopłat do planu wynosi tylko 200 zł miesięcznie. Poza tym oferowana jest:

  • możliwość oszczędzania przez 12,18 lub 24 miesiące
  • oprocentowanie bazowe zmienne wynosi 5,5% w skali roku
  • możliwość dopłat w każdym miesiącu w dowolnej kwocie i liczbie

Źródło: www.toyotabank.pl

db Pełny Zysk – nowe lokaty z codzienną kapitalizacją odsetek w DB PBC

 

Deutsche Bank PBC wprowadza do oferty 3 i 6-miesięczne lokaty db Pełny Zysk o oprocentowaniu 4,86 i 4,455 z codzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie nowych lokat odpowiada stawkom lokat tradycyjnych w wysokości odpowiednio: 6 procent dla lokaty 3-miesięcznej i 5,5 procent dla lokaty 6-miesięcznej.

Oprocentowanie lokat db Pełny Zysk jest stałe dla każdego z okresów deponowania. Dla 3 miesięcy wynosi 4,86 procent, co odpowiada wartości zysku, jaki można by osiągnąć ze standardowej lokaty terminowej o oprocentowaniu 6, podlegającej opodatkowaniu od zysków kapitałowych. W przypadku lokaty 6-miesięcznej oprocentowanie wynosi 4,455. Aby osiągnąć taki sam zysk z klasycznej lokaty, jej oprocentowanie musiałoby wynosić 5,5.  

Minimalna kwota lokaty to 5 000 zł.  Zgodnie z ordynacją podatkową, jeśli dzienna kwota zysku z lokaty wyniesie mniej niż 2,5 zł, wówczas podatek nie zostanie naliczony. 

Lokaty można otworzyć w oddziałach Deutsche Bank PBC oraz za pośrednictwem Teleserwisu i systemu bankowości internetowej db easyNET. Warunkiem założenia lokaty jest posiadanie konta osobistego w Deutsche Bank PBC – na przykład bezpłatnego konta internetowego dbNET, lub db Konta Oszczędnościowego.

Lokata db Pełny Zysk jest odnawialna. Oprocentowanie w momencie odnowienia będzie zgodne z warunkami zakładania lokat, które będą obowiązywały w danym dniu.

W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty odsetki nie zostaną naliczone. Klient otrzyma tylko wpłacony kapitał.

źródło: Deutsche Bank PBC

Szukasz najlepszej lokaty???